Automatyka do bram skrzydłowych

Automatyka FAAC i CAME do bram skrzydłowych to zarówno siłowniki elektromechaniczne jak i elektrohydrauliczne. Urządzenia te pomagają otworzyć ciężkie bramy wjazdowe w każdą pogodę. Pracują niezawodnie i bez hałasu. Wszystkie modele wyposażone są w mechanizmy do wysprzęglenia awaryjnego (np. w przypadku zaniku prądu).

Najpopularniejsze z nich to:

FAAC 414 (do bram przydomowych) – ze względu na niezawodność i wyjątkowo dużą siłę pracy - 3500N, większą wygodę instalacji pozwalającą na zamontowania tego modelu nawet na grubych słupach bocznych.

 

 

CAME AMICO – ze względu na mechaniczne, regulowane ograniczniki ruchu.

 

 

FAAC 390 z ramieniem łamanym stosowane do bram osadzonych na bardzo szerokich słupkach ( oś zawiasu do krawędzi słupka 30 cm )

 

 

 

FAAC 400 (do zastosowań przemysłowych i nie tylko ) – ze względu na niespotykanie dużą siłę pracy - 7750N oraz wysoką częstotliwość użytkowania, dochodzącą do 70 cykli na godzinę!

Dla szczególnie wymagających klientów FAAC i CAME proponuje siłowniki do bram skrzydłowych montowane pod ziemią. Umożliwiają one wygodne otwieranie bramy (zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz), pozostając niewidzialnymi zarówno dla użytkownika jak i obserwatora. Dodatkową zaletą tych siłowników jest duży kąt otwarcia, który może wynosić nawet 180 stopni.


 

 

 

 

free counters